fbpx

O mnie

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia, bieganie nie jest mi straszne. Uwielbiam gotować i spacerować brzegiem morza. Kocham podróże i poznawanie nowych ciekawych miejsc. Kocham piękno natury i zwierzęta. Z przyjemnością każdego dnia wybieram się na długie spacery z moim psem. W wolnych chwilach czytam interesujące książki i blogi o różnej tematyce. Fascynuję się fotografią oraz uwielbiam jeździć na rowerze. 

O blogu

Blog MarciaTime powstał we wrześniu 2015 roku. Znajdziesz na nim informacje na temat zdrowego odżywiania, wartościowych produktów oraz wiele ciekawych prostych i niedrogich przepisów. Dowiesz się, jakie są zdrowe zamienniki niezdrowego jedzenia i przeczytasz różnego rodzaju porady. Poruszę tematy związane ze sportem i dlaczego jest tak ważny w naszym życiu? Zawalczymy także o własne zdrowie. Porozmawiamy o podróżach, jak się do nich przygotować i jak je zorganizować? Czasem zrobię coś własnoręcznie D.I.Y. (do it yourself) i napiszę różne ciekawostki z życia wzięte.

Blog MarciaTime możesz również obserwować na Facebooku, Instagramie, Twitterze i YouTube.

Wszystkie zdjęcia opublikowane na blogu z małym logiem są mojego autorstwa, pozostałe zgodnie z opisem. Nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej pisemnej zgody.

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne