fbpx

Planer na maj 2021 do druku

 

Planer-na-maj-2021Przed nami maj i majówka, a na blogu właśnie pojawił się już nowy planer na maj 2021 do druku. Zapraszam do pobrania.

Planer na maj 2021

Maj rozpoczyna majówka, chociaż nie wypada w tym roku najlepiej, ponieważ 1 jest w sobotę. Za to 3 będzie w poniedziałek, więc przynajmniej jeden dzień wolnego. Macie jakieś plany? W tym miesiącu na nic więcej niestety nie możemy liczyć, jeśli chodzi o wolne. Jednak jeszcze jedno święto nas czeka. 26 maja dzień matki. Liczę na to, że w maju już odczujemy prawdziwą wiosnę, ale wiadomo po majówce. Majówka jak to majówka zazwyczaj za ciepła nie jest i tak się chyba też zapowiada i w tym roku. Na początku maja kończy się moje wyzwanie 30 dni bez słodyczy. Jestem z siebie mega duma, ponieważ do tej pory jestem cały czas na opcji hard, czyli zero słodyczy nawet tych zdrowych. Jeżeli również bierzecie udział w wyzwaniu, to dajcie mi znać. Ja oczywiście nie zakładam innej opcji jak tej, że dotrwam do końca wyzwania. Na maj już więcej wyzwań nie planuje. Za to będą inne cele i plany do zrealizowania, które sobie wypiszę w planerze. Gotowy planer na maj możecie pobrać poniżej.

Tak wygląda planer na maj 2021 do druku

Planer-na-maj-2021-do-druku

Planer na maj 2021 do druku w wersji pdf.

Na koniec maja zamieszczę planer na czerwiec 2021.


Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂


2 Komentarzy

  1. Anonim Anonim
    23 maja 2021    

    Polecam bardzo! Mam zapytanie, kiedy pojawi się plan na czerwiec?

    • 23 maja 2021    

      Dziękuję 🙂 Planer na czerwiec będzie we wtorek lub w środę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne