fbpx

Planer na styczeń 2019 do druku

 

Planer-na-styczeń

Już prawie mamy styczeń 2019. Kolejny rok przed nami. Ciekawe, co tym razem nam przyniesie. Jak na razie ja przynoszę Wam nowy planer na styczeń 2019 do druku. Planer zmienił trochę swoją szatę graficzną, dzięki czemu mam nadzieję, że będzie jeszcze bardziej praktyczny. Z lewej strony można wpisać miesięczne cele, a w kwadracikach obok odznaczać już te zrealizowane. Na dole jest również miejsce z rzeczami do zrobienia w danym miesiącu. Reszta, to już Wasza improwizacja. Można zaznaczać do woli ważne dni i prywatne święta. Nowy Rok, to jednak nowe wyzwania, cele i plany. Czy macie w zwyczaju wyznaczać cele roczne od razu na cały rok, czy raczej miesięczne, z miesiąca na miesiąc? Pamiętajmy jednak, żeby nie przesadzać i nie narzucać sobie zbyt dużo, bo o ile w styczniu mamy jeszcze mobilizację i chęci do działania, tak czasami w lutym pod zbyt dużym natłokiem obowiązków chęć realizacji naszych celów spada na dalszy plan. Lepiej zaplanować mniej i to zrealizować niż zaplanować za dużo i nie zrealizować prawie nic. Poniżej zamieszczam nowy planer na styczeń. Zapraszam do pobrania i wydrukowania. Planer na pewno z przyjemnością przyłoży się do pomocy w realizacji waszych celów 🙂

 

Tak wygląda planer na styczeń 2019 do druku

Planer-na-styczeń-2019

Planer na styczeń 2019 do druku w wersji pdf

Na koniec stycznia zamieszczę planer na luty.

 

Przypominam, że na blogu jest już dostępny nowy kalendarz 2019, który znajdziecie w linku pod zdjęciem.

Kalendarz-2019-do-druku

Kalendarz 2019

Kalendarz 2019 do druku

 

2 Komentarzy

 1. 7 stycznia 2019    

  Witam, czy jest możliwość zakupu plannera na cały rok?

  • Marta Marta
   7 stycznia 2019    

   Cześć 🙂

   Bardzo mi miło, że podoba Ci się mój planer 🙂 Niestety w tym momencie nie ma jeszcze takiej możliwości żeby zakupić planery na cały rok. Myślę, o tym i pomysł coraz bardziej się do mnie przybliża, potrzebuję jednak jeszcze trochę czasu. Mam nadzieję, że będziesz tu do mnie zaglądać na bieżąco i ściągać planery z miesiąca na miesiąc:)

   Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne