fbpx

Planer na kwiecień 2024 do druku

 

Planer-na-kwiecień-2024Nowy miesiąc przed nami, a wraz z nim dostępny jest już nowy planer na kwiecień 2024 do druku.

Planer na kwiecień 2024

Kwiecień rozpoczyna się Poniedziałkiem Wielkanocnym, czyli śmigusem dyngusem oraz prima aprilis. Wszystko naraz, a do tego to początek drugiego kwartału tego roku. I jeśli chodzi o święta i dni wolne, to by było na tyle, ponieważ w kwietniu nic więcej nie ma.

Natomiast być może po świętach czujecie, że pora zrobić sobie jakieś wyzwanie np. 30 dni bez słodyczy, co ja praktykuje raz na jakiś czas i właśnie teraz przed świętami je zrealizowałam. Polecam zajrzeć do wpisu wyzwanie 30 dni bez słodyczy. Możecie pobrać sobie specjalną kartkę, która ułatwi Wam ten czas.

Poniżej znajdziecie nowy planer na kwiecień. Zachęcam do pobrania i wydrukowania planera oraz zaplanowania nowego miesiąca. Jeśli planujecie kwartalnie, to teraz jest idealny moment, aby podsumować pierwszy kwartał tego roku i zaplanować drugi. Planer na kwiecień pomieści naprawdę sporo nowych planów i celów oraz notatek na każdy dzień.

Tak wygląda planer na kwiecień 2024 do druku

Planer-na-kweicień-2024-do-druku

 

Planer na kwiecień 2024 do druku w wersji pdf.

Na koniec kwietnia zamieszczę planer na maj 2024.

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne