fbpx

Planer na lipiec 2020 do druku

 

Planer-na-lipiec-2020-do-druku

Wakacje przed nami, a wraz z nimi na blogu pojawił się już nowy planer na lipiec. Czas najwyższy dopiąć wakacyjne plany na ostatni guzik i mam nadzieję, że nowy planer Wam w tym pomoże. Wystarczy pobrać i wydrukować 😀 Czerwiec był piękny i trzymam kciuki za taką pogodę również i w lipcu. W nadchodzącym miesiącu nie ma niestety żadnych dni świątecznych, więc osoby pracujące nie mają co liczyć na dodatkowe dni wolne, pozostaje wybranie tylko i wyłącznie urlopu.

Ciekawa jestem, gdzie w tym roku planujecie wakacje? Większość z nas chyba jednak pozostanie w Polsce, ale jest tu tyle pięknych miejsc, o których zapewne nie pomyślelibyśmy, nawet gdyby można było swobodnie podróżować za granicę. Zachęcam do pobrania nowego planera na lipiec i życzę udanych wakacji 😀

Tak wygląda planer na lipiec 2020 do druku

Planer-na-lipiec-2020

Planer na lipiec 2020 do druku w wersji pdf.

Na koniec lipca zamieszczę planer na sierpień.


Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂


4 Komentarzy

 1. Ania Ania
  30 czerwca 2020    

  Trafiłam na tę stronę przez przypadek, ale trafiłam w dziesiątkę 🙂 skorzystałam z planera na czerwiec, teraz podkradam lipiec. Super!! Bardzo pomaga w planowniu, dziękuje.

  • Marta Marta
   30 czerwca 2020    

   Cieszę się bardzo ?, serdecznie zapraszam po planery na kolejne miesiące. Pozdrawiam ?

 2. Agnieszka Agnieszka
  30 czerwca 2020    

  Bardzo, bardzo dziękuję za planer. Ciężko jest znaleźć przyzwoity planer do druku a tutaj proszę.

  • Marta Marta
   1 lipca 2020    

   Bardzo proszę i bardzo mi miło, że planer Ci się podoba 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne