fbpx

Planer na listopad 2022 do druku

 

Planer-na-listopad-2022-do-drukuWłaśnie pojawił się nowy planer na listopad 2022. Zapraszam poniżej do pobrania i wydrukowania.

Planer na listopad

To już końcówka roku. Przed nami przedostatni miesiąc. Listopad rozpoczyna się od Święta Zmarłych. Ten dzień na początku tygodnia umożliwił co niektórym zrobienie długiego weekend. W następnym tygodniu również mamy podobną sytuację i okazję do przedłużenia weekendu. 11 listopada, czyli Święto Niepodległości wypada w piątek. Na koniec miesiące mamy jeszcze Andrzejki. Dzień Andrzeja przypadnie w środku tygodnia. Dlatego idealny do świętowania będzie ostatni weekend miesiąca. Jesteśmy już na końcówce roku i lada moment stary rok w nowy się zmieni. Dlatego warto jeszcze te dwa miesiące produktywnie wykorzystać. To właśnie listopad jest takim miesiącem, gdzie opłaca się jeszcze dołożyć wszelkich starań, aby podopinać i zrealizować nasze cele i plany. W grudniu jak już poczujemy magię świąt, to możemy nie do końca mieć chęci i motywacje do intensywnej pracy. Ten okres przedświąteczny wprawia już w taki zupełnie inny nastrój. Dlatego warto pobrać i wydrukować planer na listopad jeszcze dziś. Wziąć w rękę długopis oraz sprawdzić realizację naszych celów i przeanalizować to, co jest jeszcze do zrobienia. Podsumowując, jeśli zaangażujemy się w listopadzie, to całkiem sporo jeszcze możemy zdziałać.

Tak wygląda planer na listopad 2022 do druku

Planer-na-listopad-2022-do-druku

Planer na listopad 2022 do druku w wersji pdf.

Na koniec listopada zamieszczę planer na grudzień 2022.

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

5 Komentarzy

 1. miluszka miluszka
  16 listopada 2022    

  Czekam z niecierpliwością na grudzień <3

  • 17 listopada 2022    

   Bardzo się cieszę 🙂 Na grudzień oczywiście planer będzie 🙂

 2. Nauczyciel Nauczyciel
  21 listopada 2022    

  Planer super 🙂 zwłaszcza miejsce na cele. Czekam na grudzień z utęsknieniem. Jakby pojawił się niebawem było by fantastycznie.

  • 25 listopada 2022    

   Dziękuję, bardzo miło to słyszeć. Planer powinien być w poniedziałek 🙂

 3. 23 października 2023    

  planer super. Będzie listopad?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne