fbpx

Planer na październik 2022 do druku

 

Planer-na-październik-2022-do-druku

Nowy planer na październik 2022 do druku jest już dostępny. Zapraszam poniżej do pobrania i wydrukowania.

Planer na październik

Październik rozpoczyna ostatni kwartał tego roku. Jesień zawitała do nas już pełną parą, a wraz z nią nowy planer na październik. Lato w tym roku odeszło dość szybko i drastycznie właściwie z dnia na dzień. Teraz rozpoczyna się pora ciepłych kocyków i rozgrzewających napoi. Dlatego od razu mogę polecić jesienny rozgrzewający napój z dyni oraz ciasto dyniowe z migdałami. Ostatni kwartał to dobry czas na sprawdzenie swoich celów i planów postawionych na ten rok. Być może coś się zmieniło i niektóre cele już nie są dla nas ważne lub pojawiły się nowe, które jeszcze warto dopisać. Podsumowując koniec roku zmierza dość dużymi krokami, jednak mamy jeszcze całkiem sporo czasu na realizację tego, co dla nas ważne. Trzy miesiące to sporo czasu. W związku z tym Planer na październik jest do pobrania trochę niżej. Mam nadzieję, że ułatwi planowanie i realizowanie celów.

Życzę owocnego planowania oraz pięknej i złotej jesieni.

Tak wygląda planer na październik 2022 do druku

Planer-na-październik-2022-do-druku

Planer na październik 2022 do druku w wersji pdf.

Na koniec października zamieszczę planer na listopad 2022.

 

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne