fbpx

Planer na luty 2024 do druku

 

Planer-na-luty-2024Pierwszy miesiąc tego roku dobiegł końca, a przed nami cały luty i wraz z nim właśnie pojawił się nowy planer na luty 2024 do druku.

Planer na luty 2024

W tym roku luty jest wyjątkowy, ponieważ ma 29 dni. Zawsze zastanawia mnie, którego dnia obchodzą urodziny Ci, którzy urodzili się 29 lutego. Dzień wcześniej, czy dzień później :D?

Luty to także miesiąc zakochanych, ponieważ 14 lutego obchodzimy Walentynki. To na tyle, jeśli chodzi o święta. Jeszcze jedna bardzo ważna sprawa jest taka, że w Trójmieście właśnie trwają ferie. Pewnie wiele osób czekają jeszcze fajne wyjazdy na narty i snowboard w tym okresie.

Jako że ten miesiąc jest krótszy, to trzeba odpowiednio go zaplanować, aby jak najlepiej wykorzystać. Tu z pomocą przychodzi oczywiście mój planer, w którym znajdziecie sporo miejsca na swoje zapiski. Możecie wypisać wszystkie najważniejsze cele na ten miesiąc, jak i ważne zadania, czy plany.

Tak wygląda planer na luty 2024 do druku

Planer-na-luty-2024-do-druku

Planer na luty 2024 do druku w wersji pdf.

Na koniec lutego zamieszczę planer na marzec 2023.

Na blogu jest także dostępny roczny kalendarz formatu A4. To taki kalendarz, który idealnie nadaje się, aby powiesić go na tablicy czy ścianie. Możecie go pobrać w tym wpisie kalendarz 2024 do druku.

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

2 Komentarzy

  1. Marta Marta
    7 lutego 2024    

    Korzystam od lat, dzięki 🙂

    • 8 lutego 2024    

      Miłego i owocnego korzystania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne