fbpx

Kalendarz 2024 do druku

 

Kalendarz-2024

Kalendarz 2024 do druku jest dostępny do pobrania. Idealny kalendarz do powieszenia na tablicy przy biurku, czy lodówce. Zapraszam poniżej do pobrania i wydrukowania.

Kalendarz 2024

Nowy kalendarz 2024 jest standardowo formatu A4. Jak co roku występuje w dwóch wersjach kolorystycznych różowej i niebieskiej. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. W kalendarzu na czerwono zaznaczone są wszystkie niedziele i dni świąteczne.

W tym roku prawie wszystkie święta wypadają w tygodniu, więc wygląda, to dość korzystanie, jeśli chodzi o wolne. Idealnie, bo Majówka i Święta Bożego Narodzenia wypadają w środku tygodnia tygodniu.

15 sierpnia wypada w czwartek, więc można zrobić długi weekend. Listopadowe święta również będą w dni robocze.

Pomimo że lubię zaglądać do kalendarza w telefonie, to zawsze, gdy siedzę przy biurku, zerkam na tablicę obok, gdzie wisi wydrukowany kalendarz. Świetnie sprawdzi się również w centrum kuchni, czyli np. na lodówce. Format A4 jest na tyle wygodny, że kalendarz jest bardzo czytelny, przejrzysty i posiada sporo miejsca, aby porobić drobne zapiski, czy pozaznaczać własne święta.

Jeżeli potrzebujecie idealnego narzędzia na zaplanowanie poszczególnych miesięcy w tym roku, to polecam korzystać z moich darmowych planerów. Aktualnie dostępny jest planer na styczeń 2024 do druku, ale już za moment pojawi się planer na luty.

Planer to miesięczny kalendarz z miejscem na własne notatki i cele w formacie A4.

Czy ktoś jeszcze nie zrobił podsumowania 2023 roku?

Jeśli są jeszcze takie osoby albo jeśli są osoby, które tego nigdy nie robiły i teraz chciałyby takie podsumowanie zrobić, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać, to polecam zajrzeć do tego wpisu „jak zrobić podsumowanie roku?” W tym artykule znajduje się recepta oraz specjalne karty pracy do pobrania i wydrukowania.

 

Kalendarze na 2023 możecie obejrzeć i pobrać poniżej

Tak wygląda kalendarz 2023 do druku w wersji różowej

Kalendarz-2024-do-druku-różowy

Kalendarz 2023 do druku w wersji różowej pdf

 

Tak wygląda kalendarz 2023 do druku w wersji niebieskiej

Kalendarz-2024-do druku-niebieski

Kalendarz 2023 do druku w wersji niebieskiej pdf

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne