fbpx

Planer na maj 2022 do druku

Planer-na-maj-2022

Maj przywitał nas majóweczką, a ja witam Was, dodając nowy planer na maj 2022 do druku.

Planer na maj 

W maju oprócz majówki mamy jeszcze jedno święto. A mowa tu o 26 maja, czyli dniu matki. Mam nadzieję, że tegoroczny maj będzie dla nas łaskawy w pogodę. Liczę na dużą ilość słońca i coraz cieplejsze dni. Wiosna to taki okres, kiedy wszystko budzi się do życia, ale również i my sami często mamy dużo więcej chęci na działanie i realizowanie naszych założonych na początku roku celów. Pamiętajmy, że jeśli coś się u nas zmieniło, to zawsze możemy zmodyfikować nasze noworoczne cele i postanowienia. Metoda małych kroków, aby osiągnąć jakiś większy cel, jest niezwykle skuteczna. W tym właśnie pomaga miesięczny planer, który tu dodaję. W planerze jest miejsce na nasze mniejsze miesięczne cele, plany i notatki. Idealnie sprawdza się również do planowania treningów czy posiłków, a powieszony w widocznym miejscu zawsze będzie nam o wszystkim przypominał.

Udanego miesiąca, owocnego planowania i miłego korzystania z planera na maj.

Tak wygląda planer na maj 2022 do druku

Planer-na-maj-2022-do-druku

Planer na maj 2022 do druku w wersji pdf.

Na koniec maja zamieszczę planer na czerwiec 2022.

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

2 Komentarzy

  1. Ilona Ilona
    4 maja 2022    

    Świetna praca! Dzięki!

    • 18 maja 2022    

      Dziękuję bardzo 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne