fbpx

Planer na czerwiec 2022 do druku

 

Planer-na-czerwiec-2022-do-druku

W końcu nadchodzi wyczekiwany przez większość z nas miesiąc. Czerwiec już za rogiem, a wraz z nim nowy planer na czerwiec 2022 do druku.

Planer na czerwiec

Czerwiec to czas rozpoczynającego się lata i wakacji. U mnie dokładnie właśnie tak zaczyna się ten miesiąc urlopem i wypoczynkiem w ciepłym miejscu. Wakacje rozpoczynają również wszyscy uczniowie i studenci. Proponuję już ten dzień zaznaczyć specjalnym kolorem w planerze na czerwiec. Oprócz zakończenia roku szkolnego w czerwcu, a dokładnie 21 jest pierwszy dzień lata. Chwilę później bo 23 mamy dzień ojca. Za to trochę szybciej, bo w czwartek 16 czerwca będzie Boże Ciało, czyli bardzo dobra okazja do zrobienia sobie długiego weekendu. Już teraz warto zaplanować sobie w planerze odpoczynek, ale również i te dni pracujące.

Czerwiec jest ostatnim miesiącem drugiego kwartału, czyli połowa roku już właściwie za nami. To dobry czas, aby zobaczyć jak stoimy z realizacją naszych celów i planów rocznych. Ile udało się już zrealizować, a co jeszcze przed nami. Warto wręcz zrobić gruntowane podsumowanie. Zachęcam do zrobienia takiego podsumowania pierwszego półrocza korzystając z tej metody, którą opisałam w we wpisie „jak zrobić podsumowanie roku?” Dzięki takiemu podsumowaniu będziemy wiedzieć, w którym miejscu już jesteśmy. Być może któryś z naszych celów nie jest dla nas już priorytetem, to też warto uwzględnić. W planerze na czerwiec można również wypisać sobie główne punkty, które musimy jeszcze zrealizować, aby osiągnąć określony cel. Aby lepiej się planowało ten miesiąc, to polecam usiąść wygodnie i zrobić sobie coś dobrego do picia np. tak koktajl truskawkowy.

 

Tak wygląda planer na czerwiec 2022 do druku

Planer na czerwiec 2022 do druku w wersji pdf.

Na koniec czerwca zamieszczę planer na lipiec 2022.

 

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

2 Komentarzy

  1. kiki kiki
    6 czerwca 2022    

    Dziekuje ;]

    • 7 czerwca 2022    

      Proszę bardzo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne