fbpx

Planer na lipiec 2022 do druku

 

Planer-na-lipiec-2022-do-druku

Nowy miesiąc przed nami, a wraz z nim nowy planer na lipiec 2022 do druku czeka już na pobranie, wydrukowanie i zaplanowanie.

Planer na lipiec

Lipiec rozpoczyna drugą połowę roku i trzeci kwartał tego roku. Jak zwykle czas szybko leci. W tamtym miesiącu pisałam, że właśnie na koniec czerwca dobrze jest zrobić podsumowanie całego półrocza. Warto sprawdzić jak się ma realizacja naszych wyznaczonych celów i planów. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to początek lipca również jest dobrym na to czasem. Przypominam, że warto skorzystać z metody, którą opisałam we wpisie „jak zrobić podsumowanie roku?” Jeśli takie podsumowanie już jest za Wami, to nie zostaje nic innego, jak zaplanować drugie półrocze tego roku zaczynając oczywiście od lipca. Kilka dni temu odbyło się oficjalne zakończeniu roku szkolnego oraz rozpoczęcie wakacji. Odpoczynek, rozrywkę, czas wolny, wyjazdy, imprezy itp. to też warto zaplanować i uwzględnić w planerze. W lipcu nie mamy żadnych świąt i dodatkowych dni wolnych. Natomiast sam fakt, że w końcu mamy lato i wakacje, to chyba nam to lekko zrekompensuje. Życzę owocnego miesiąca i wspaniałych wakacji.

Tak wygląda planer na lipiec 2022 do druku

Planer-na-lipiec-2022-do-druku

Planer na lipiec 2022 do druku w wersji pdf.

Na koniec lipca zamieszczę planer na sierpień 2022.

 

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne