fbpx

Planer na sierpień 2022 do druku

 

Planer-na-sierpień-2022-do-drukuPołowa wakacji już za nami. Nowy planer na sierpień 2022 na drugą część lata jest już dostępny do pobraniai wydrukowania.

Planer na sierpień

W sierpniu czeka nas długi weekend. 15 sierpnia jest święto Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. Tym razem wypada w poniedziałek, dzięki czemu przedłuża nam weekend. Jeśli chodzi o święta w sierpniu, to będzie to na tyle. Oczywiście 15 sierpnia jest uwzględniony w nowym planerze na sierpień. Przypominam, że z planera na sierpień każdy może korzystać tak jak lubi najbardziej. Można potraktować go także tematycznie. Np. do planowania posiłków, wtedy w rubryce cele można sobie wypisać propozycje posiłków, które chciałoby się zjeść w danym miesiącu, a potem rozpisać je w kratkach. Tu od razu podsyłam przepis na mój ulubiony omlet z warzywami, który możecie zrobić na śniadanie. Kolejnym pomysłem na wykorzystanie planera jest zastosowanie go do zrobienia planu treningów. Można również go wykorzystać np. do zaplanowania postów w social media. Kiedy zrobimy sobie plan z góry na cały miesiąc i ustalimy, kiedy co publikujemy, to zaoszczędzimy naprawdę wiele czasu na zbędę zastanawianie się. Kolejnym fajnym pomysłem na wykorzystanie planera jest powieszenie go na lodówce i zaznaczanie w nim najważniejszych wydarzeń w danym miesiącu. Dzięki czemu reszta rodziny może zobaczyć, w jakie dni np. jesteś poza domem.

Ciekawa jestem, w jaki sposób Wy korzystacie z planera? Może wykorzystujecie go jeszcze inaczej? Dajcie znać w komentarzu 🙂

Tak wygląda planer na sierpień 2022 do druku

Planer-na-sierpień-2022-do-druku

Planer na sierpień 2022 do druku w wersji pdf.

Na koniec sierpnia zamieszczę planer na wrzesień 2022.

 

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne