fbpx

Planer na sierpień 2023 do druku

 

Planer-na-sierpien-2023Planer na sierpień 2023 do druku jest już gotowy. Zapraszam poniżej do pobrania i wydrukowania.

Planer na sierpień 2023

Początek sierpnia oznacza, że połowa wakacji już za nami. Na szczęście druga połowa jeszcze przed nami. Po deszczowym lipcu sierpień chyba będzie trochę bardziej łaskawy. W tym miesiącu czeka nas długi weekend. 15 sierpnia, czyli Wniebowzięcie Maryi Panny wypada we wtorek. Biorąc poniedziałek wolny mamy całkiem fajny weekend. Jeśli chodzi o dodatkowe dni wolne, to by było na tyle. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć planer na sierpień i dokładnie zaplanować ten miesiąc. Uwzględniając oczywiście wypoczynek i czas na przyjemności, bo o tym czasami można zapomnieć. Może to właśnie sierpień jest miesiącem Waszego urlopu, to taką informację również warto jest w planerze zaznaczyć 🙂 Jeśli macie ochotę na prawdziwie wakacyjne i orzeźwiające ciasto, to polecam sernik limonkowy na zimno. Sernik jest idealny na upalne dni. Polewa nieco Was osłodzi, za to reszta sernika orzeźwi. 

Tak wygląda planer na sierpień 2023 do druku

Planer-na-sierpień-2023-do-druku

Planer na sierpień 2023 do druku w wersji pdf.

Na koniec lipca zamieszczę planer na wrzesień 2023.

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne