fbpx

Planer na wrzesień 2021 do druku

 

Planer-na-wrzesień-2021

Wakacje, wakacje i po wakacjach. Jutro rozpoczynamy nowy miesiąc wrzesień, a poniżej możecie już pobrać planer na wrzesień 2021 do druku.

Planer na wrzesień 2021

W tym roku wakacje dość szybko przeleciały, a już tym bardziej szybko skończyła się wakacyjna pogoda. Sierpień był wyjątkowo zimny i deszczowy, jak nie sierpień. Cały czas myślałam, że to tylko chwilowe ochłodzenie, ale miesiąc się skończył i póki co nie zapowiada się na ocieplenie. Raczej wygląda to tak, że jesień zawitała do nas dużo szybciej w tym roku. Z początkiem września sporo się zmienia. Na przykład znowu zaczyna się szkoła i studia oraz startują wszystkie dodatkowe zajęcia, które miały przerwę na wakacje. Wrzesień to trochę taki styczeń. Nowe plany i cele przed nami. Kończą się wakacje i wypoczynek. Z nową energią powakacyjną często wręcz mamy ogromną ochotę na coś nowego. Podsumowując mam nadzieje, że planer na wrzesień będzie dla Was pomocny w zaplanowaniu nowego miesiąca.

Tak wygląda planer na wrzesień 2021 do druku

Planer-na-wrzesień-2021-do-druku

Planer na wrzesień 2021 do druku w wersji pdf.

Na koniec września zamieszczę planer na październik 2021.

 

 

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne