fbpx

Planer na wrzesień 2022 do druku

 

Planer-na-wrzesień-2022-do-druku

Przed nami nowy miesiąc. Nieubłaganie i dużymi krokami nadciąga wrzesień, a wraz z nim nowy planer na wrzesień 2022 do druku.

Planer na wrzesień

Wakacje, wakacje i już prawie po wakacjach. Zostały ostatnie dni sierpnia, dlatego warto je wykorzystać jak najlepiej. Oczywiście nie wszyscy już kończą tegoroczne wakacje. W najlepszej sytuacji są jak zwykle wszyscy studenci, którzy mają jeszcze trochę wolnego we wrześniu. Przede mną również czeka jeszcze jeden wrześniowy urlop, więc cały czas jestem w nastroju wakacyjnym. We wrześniu niestety nie ma żadnych świąt, które dałyby dodatkowe dni wolne. Za to oficjalnie kończy się lato i rozpoczyna się jesień. Wrzesień dla wielu osób jest takim trochę początkiem roku. Oprócz zajęć w szkole rozpoczyna się bardzo dużo innych zajęć dodatkowych, które były zawieszone na lato. Po wakacyjnym rytmie często ciężko jest się przestawić i wrócić do normalnego trybu. Nowy planer na wrzesień idealnie pomoże to wszystko pospisywać i zaplanować, aby dobrze wejść w ten drugi początek roku. Mam nadzieję, że tak jak dla mnie dla was również planer będzie pomocny.

Życzę wspaniałych ostatnich dni wakacji 🙂

Tak wygląda planer na wrzesień 2022 do druku

Planer-na-wrzesień-2022-do-druku

Planer na wrzesień 2022 do druku w wersji pdf.

Na koniec września zamieszczę planer na październik 2022.

 

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

4 Komentarzy

 1. Wiola Wiola
  31 sierpnia 2022    

  Dziękuję, czekałam 🙂

  • 31 sierpnia 2022    

   Proszę bardzo i cieszę się bardzo 🙂

 2. Ilona Ilona
  7 września 2022    

  Kolejny miesiąc się zaczął i czułam, że czegoś mi brakuje- nagle eureka! olśnienie – wydrukowanego kalendarza! dzięki Marta!

  • 16 września 2022    

   Dziękuję za miły komentarz 😀 Cieszę się, że korzystasz z planera 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne