fbpx

Kalendarz 2023 do druku

 

Kalendarz-2023-do-drukuKalendarz 2023 do druku jest już dostępny do pobrania. Stary rok pożegnaliśmy i już przywitaliśmy nowy. Teraz jest idealny moment, aby go zaplanować i przejść do działania.

Kalendarz 2023

Nowy kalendarz 2023 jest standardowo formatu A4 i ma dwie wersje kolorystyczne różową i niebieską. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. W kalendarzu na czerwono zaznaczone są wszystkie niedziele i dni świąteczne. W tym roku już w pierwszym tygodniu zaczynamy przedłużonym weekendem. 6 stycznia przypada w piątek. Majówka i Święta Bożego Narodzenia wypadają trochę lepiej niż w poprzednim roku, ponieważ zahaczają o tydzień, a nie weekend. 15 sierpnia wypada we wtorek. Trochę gorzej będzie w listopadzie, ponieważ 1 jest w środę, ale za to 11 niestety w sobotę.

Dla mnie ten kalendarz jest idealny do powieszenia w domu na tablicy czy lodówce. Dzięki temu, że jest w formacie A4, to jest bardzo czytelny. Do tego ma sporo miejsca, aby móc zrobić swoje zapiski, zaznaczyć prywatne święta i ważne dni.

Jeżeli potrzebujecie idealnego narzędzia na zaplanowanie stycznia, to polecam pobrać mój darmowy planer na styczeń 2023 do druku. To miesięczny kalendarz z miejscem na własne notatki i cele w formacie A4.

Czy robicie i czy warto jest robić podsumowanie roku?

Ja uważam, że jak najbardziej warto. Przeanalizować wszystko, co się wydarzyło, docenić swoje sukcesy i wyciągnąć wnioski. Jeżeli takie podsumowanie jest jeszcze przed Wami albo nie wiecie jak się do tego zabrać, to polecam Wam skorzystać ze sposobu, który ja stosuję.

Dokładną instrukcję znajdziecie we wpisie „jak zrobić podsumowanie roku?” W tym artykule są również specjalne karty pracy do pobrania i wydrukowania.

Kalendarze na 2023 możecie obejrzeć i pobrać poniżej

Tak wygląda kalendarz 2023 do druku w wersji różowej

Kalendarz-2023-do-druku-różowy

Kalendarz 2023 do druku w wersji różowej pdf

Tak wygląda kalendarz 2023 do druku w wersji niebieskiej

Kalendarz-2023-do-druku-niebieski

Kalendarz 2023 do druku w wersji niebieskiej pdf

 

4 Komentarzy

 1. kiki kiki
  2 stycznia 2023    

  Super , dziękuje. Na pewno mi się przyda. Pozdrawiam

  • 2 stycznia 2023    

   Super, to miłego korzystania. Pozdrawiam 🙂

 2. Alis Alis
  3 stycznia 2023    

  Bardzo dziękuję. od kilku lat używam Twojego kalendarza. Marcia Time szukam każdego roku następnego, już przedwczoraj zaglądałam czy jest. 😀 pozdrawiam serdecznie z usmiechem

  • 3 stycznia 2023    

   Bardzo mi miło 🙂 to przepraszam, że tak późno dodałam i doceniam, że nie zastąpiłaś go innym 🙂 Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne