fbpx

Planer na styczeń 2023 do druku

 

Planer-na-styczeń-2023-do-drukuZa rogiem czeka już Nowy Rok 2023! Z tej okazji dostępny jest już nowy planer na styczeń 2023 do druku. Planer możeciepobrać poniżej i wydrukować. Styczeń to jeszcze czas podsumowań, wytyczania nowych celów, planów i postanowień noworocznych. Jeżeli ten etap jeszcze przed Wami, to koniecznie zajrzyjcie do mojego wpisu podsumowanie roku. W tym artykule znajdziecie instrukcję jak się do tego zabrać. Zanim zaczniecie planować Nowy Rok, to warto jeszcze podsumować ten, co się właśnie kończy.

Planer na styczeń 2023

Nowy planer na styczeń 2023, czyli pierwszy planer w Nowym Roku. Pierwszy kwartał, pierwszy miesiąc i tydzień. Nowa czysta biała karta, nowy początek i wszystko nowe. Właśnie tak najlepiej potraktować ten Nowy Rok. Oczywiście podsumować 2022, zastanowić się co się wydarzyło, wypisać swoje sukcesy i docenić je. Zwrócić uwagę, na to, co nie poszło po naszej myśli, zastanowić się co można było zrobić lepiej oraz wyciągnąć wnioski, ale nie rozpamiętywać tego, co nie wyszło tak, jak planowaliśmy. Nadal wszystko jest możliwe. Teraz jest potrzebny dobry plan i systematyczne działanie.

W planerze na ten rok zaszły drobne zmiany wizualne, ale cała reszta pozostaje w Waszym i moim ulubionym układzie. Troszeczkę zmieniło się miejsce grafiki, natomiast pola do pisania są w takiej samej wielkości. Kalendarz nadal ma miejsce na cele i notatki. Możecie oczywiście te nazwy zmienić według własnych upodobań i potrzeb. Każda kratka z dniem również ma miejsce na ważne zapiski danego dnia. Na czerwono zaznaczone są niedziele i wszystkie święta. Planer tak jak wcześniej jest formatu A4.

Pierwszy tydzień stycznia zaczynamy dniem wolnym i długim weekendem. 6 stycznia mamy Święto Trzech Króli, które wypada w piątek. I to na tyle, jeśli chodzi o wolne w styczniu. Mamy za to jeszcze 2 ważne święta dzień babci i dzień dziadka 21 i 22 stycznia.

Na blogu jest już również dostępny kalendarz 2023 do druku w formacie A4.

Tak wygląda planer na styczeń 2023 do druku

Planer-na-styczeń-2023-do-druku

Planer na styczeń 2023 do druku w wersji pdf.

Na koniec stycznia zamieszczę planer na luty 2023.

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

8 Komentarzy

 1. Daria Daria
  30 grudnia 2022    

  Jest piękny, dziękuję! <3 Nie jestem mocna w podsumowania, ale cieszę się, że Nowy Rok zaczynam z tym planerem – od lat już z resztą (hmmm.. 2019-2020 jeśli pamiętam dobrze). Ostatni rok był moim rokiem urlopu macierzyńskiego, fajnie wrócić do pracy ogarniając codzienną logistykę.
  Bez zbednych dodatków, dużo miejsca do zapisania dnia, no i najważniejsze "Cele" – gdzie wpisuję ważne zadania na dany miesiąc, które trzeba zrealizować.
  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

  • 1 stycznia 2023    

   Cieszę się bardzo, że planer Ci się podoba 🙂 I ogromnie się cieszę, że korzystasz z niego już od tak dawna 🙂 Jeżeli miałabyś ochotę zrobić podsumowanie roku to zerknij do tego wpisu o podsumowaniu
   Szczęśliwego Nowego Roku!!! 🙂

 2. joanna joanna
  31 grudnia 2022    

  cieszę się że zaczynam 3 rok z twoim planerami dziękuję za twoją pracę

  • 1 stycznia 2023    

   Cudowna wiadomość, bardzo miło to słyszeć, dziękuję 🙂
   Szczęśliwego Nowego Roku!!! 🙂

 3. Marta Marta
  1 stycznia 2023    

  Szukałam długo idealnego planera na lodówkę dla rodzinki i znalazłam – dziękuję 🙂

  • 1 stycznia 2023    

   Miód na moje uszy 😀 bardzo się cieszę, że planer przypadł Ci do gustu 🙂
   Szczęśliwego Nowego Roku!!!

 4. Kiki Kiki
  2 stycznia 2023    

  Jak co miesiąc dzięki za nowy planer. I wszystkiego dobrego w Nowym roku !!!

  • 2 stycznia 2023    

   Proszę bardzo 🙂 i bardzo mi miło, że korzystasz z planera 😀
   Szczęśliwego Nowego Roku!!! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne