fbpx

Planer na czerwiec 2023 do druku

 

Planer-na-czerwiec-2023

Czerwiec przed nami, czyli lato oficjalnie już za moment się rozpocznie. Dlatego zapraszam poniżej do pobrania nowego planera na czerwiec. To chyba ostatni moment, aby zaplanować wakacje.

Planer na czerwiec 2023

Już trzymam kciuki, aby czerwiec był tak ciepły i słoneczny jak te ostatnie dni maja. W końcu czuć prawdziwy powiew lata i dokładnie 21 czerwca te lato przywitamy oficjalnie. Jest jeszcze inne radosne wydarzenie, ponieważ zaczynają się wakacje, na które już wszyscy uczniowie na pewno wyczekują z utęsknieniem. Na początku miesiąca czeka na nas również możliwość zrobienia długiego weekendu. 8 czerwca wypada Boże Ciało, to idealny moment na dodatkowy urlop w piątek. W nowym planerze na czerwiec już jest ten dzień zaznaczony. Jeśli nie macie jeszcze planów wakacyjnych, to chyba to dobry moment, aby zabrać się za planowanie. Skoro planujemy ważne cele, wydarzenia i różne plany, to tym bardziej warto zaplanować wypoczynek. Również te wszystkie przyjemności jednodniowe czy kilkugodzinne jak np. piknik w miłym towarzystwie, czy wycieczka rowerowa. W tym miesiącu mamy jeszcze jedno święto dzień ojca, który wypada 23 czerwca.

Aby lepiej planowało się ten miesiąc, to polecam usiąść wygodnie i zrobić sobie coś dobrego do przekąszenia np. mini serniczki z truskawkami. Zapraszam serdecznie do pobrania nowego planera na czerwiec i życzę owocnego planowania!

Tak wygląda planer na czerwiec 2023 do druku

Planer-na-czerwiec-2023-do-druku

Planer na czerwiec 2023 do druku w wersji pdf.

Na koniec czerwca zamieszczę planer na lipiec 2023.

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne