fbpx

Planer na maj 2023 do druku

 

Planer-na-maj-2023Maj to już tak pięknie brzmi, idzie maj, a wraz z nim nowy planer na maj 2023 do druku. Zapraszam poniżej do pobrania i wydrukowania.

Planer na maj 2023

W końcu czuć prawdziwą wiosnę w powietrzu. Dookoła robi się coraz bardziej zielono i kolorowo, dzięki kwitnącym kwiatkom. Przed nami majówka i oby tym razem była tak ciepła, jak ostatnie dni. W tym roku ten długi weekend bardzo fajnie wypada. 1 maja święto pracy jest w poniedziałek, czyli idealnie. Święto Konstytucji 3 maja w środę, więc można zrobić sobie fajny długi weekend. W planerze na maj oba te święta zaznaczone są już na czerwono. Kolejne święto jakie nas czeka w maju to dzień matki. Tym razem wypada w piątek. Zachęcam do pobrania i wydrukowania planera. Warto planować, bo to pierwszy krok do realizacji naszego planu czy celu. A teraz jeszcze przed wakacjami zapewne dobrze jest niektóre rzeczy nadgonić. Tym bardziej u wszystkich uczniów i studentów. W planerze na maj jak zwykle jest miejsce na cele, notatki oraz każdy dzień w kalendarzu ma trochę własnej dedykowanej przestrzeni.

Tak wygląda planer na maj 2023 do druku

Planer-na-maj-2023-do-druku

Planer na maj 2023 do druku w wersji pdf.

Na koniec maja zamieszczę planer na czerwiec 2023.

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

6 Komentarzy

 1. sara sara
  30 kwietnia 2023    

  Co miesiac czekam na nowy planner! Jest to juz dla mnie tak niezbedna rzecz,ze musze miec go na scianie bo inaczej gubie sie w prostej czasami codziennosci . Planer jest bardzo czytelny i praktyczny 😀

  • 16 maja 2023    

   Bardzo się cieszę, że korzystasz z planerów i Ci się sprawdzają 🙂 Dziękuję za komentarz 🙂

 2. Justyna Justyna
  3 maja 2023    

  Jak co miesiąc dziękuję

  • 16 maja 2023    

   Proszę bardzo i miłego korzystania 🙂

 3. Ilona Ilona
  7 maja 2023    

  korzystam z planerów od zeszłego roku, z malutką przerwą – dostałam kalendarz w fotmie notatnika i miałam nadzieję , ze tam bede zapisywała wszystkie wydarzenia i wyrobię w sobie nawyk ‘sprawdzania’. Jak widać, nie udało się 🙂 nie ma tego złego …wracam do planerów! Ratujesz mi tym życie 🙂 inaczej zginęłabym w chaosie informacyjnym. Dziękuję!

  • 16 maja 2023    

   Ogromnie się cieszę, że wróciłaś :). Mam nadzieję, że planery już zawsze będą Ci pomagać w organizacji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne