fbpx

Planer na kwiecień 2023 do druku

 

Planer-na-kwiecień-2023Nowy miesiąc się zbliża i nowy planer na kwiecień jest już dostępny. Kwiecień rozpoczyna drugi kwartał tego roku.

Planer na kwiecień 2023

Kwiecień to miesiąc Świąt Wielkanocnych. W tym roku wypadają 9 i 10 dnia tego miesiąca. Święta oczywiście już są uwzględnione w planerze. Zachęcam do wydrukowania nowego planera i zaplanowaniu jeszcze tego czasu przed świętami. Święta są w pierwszej połowie miesiąca, więc jeśli nie zabierzemy się za planowanie od razu, to czas może szybko polecieć. Czas zawsze szybko leci, gdy zaczynają się przygotowania. A jeżeli mowa o świętach i szukacie pomysłów na przepisy, to serdecznie polecam wypróbować przepis na babkę czekoladową z nutą pomarańczy. No i standardowo polecam serniki: puszysty sernik na kruchym cieście (mój ulubiony) oraz sernik królewski. Dla mnie sernik jest najważniejszy na każdych świętach 🙂 Jak mam sernik to dopiero potem mogę myśleć o kolejnych ciastach.

Życzę owocnego planowania nowego miesiąca z planerem na kwiecień oraz spokojnych przygotowywań do Świąt.

 

Tak wygląda planer na kwiecień 2023 do druku

Planer-na-kwiecień-2023-do-druku

Planer na kwiecień 2023 do druku w wersji pdf.

Na koniec kwietnia zamieszczę planer na maj 2023.

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

2 Komentarzy

  1. Justyna Justyna
    3 kwietnia 2023    

    Dziękuję – uwielbiam Twoje planery

    • 5 kwietnia 2023    

      Cieszę się bardzo :):):)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne