fbpx

Planer na marzec 2023 do druku

 

Planer-na-marzec-2023-do-druku

Już jest dostępny nowy planer na marzec 2023 do druku. Nowy miesiąc zamyka pierwszy kwartał tego roku.

Planer na marzec 2023

Marzec oznacza, że już jest coraz bliżej do wiosny. Pewnie nie tylko ja już wyczekuję z wytęsknieniem tych cieplejszych dni. Jednak zanim doczekamy się wiosny, która kalendarzowo przypada na 21 marca razem z dniem wagarowicza, to po drodze jest jeszcze 8 marca, czyli dzień kobiet. Chwilę później bo 10 marca mamy dzień mężczyzn. Te wszystkie ważne dni warto już teraz nanieść do planera na marzec. Jeżeli planujecie i wyznaczacie cele kwartalnie, to teraz jest dobry moment, żeby sprawdzić co jeszcze trzeba zrobić, aby cele zrealizować. Z lewej strony planera jest specjalne miejsce na wypisanie miesięcznych celów. Na dole jest jeszcze miejsce na notatki. Dodatkowo każda kratka z dniem jest na tyle duża, że i tam sporo można zapisać. Oczywiście planer na marzec można wykorzystać w zupełnie inny sposób np. tematyczny planując treningi czy plan posiłków na cały miesiąc.

Przypominam, że na bogu jest również do pobrania kalendarz 2023

Tak wygląda planer na marzec 2023 do druku

Planer-na-marzec-2023

Planer na marzec 2023 do druku w wersji pdf.

Na koniec marca zamieszczę planer na kwiecień 2023.

 

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne