fbpx

Planer na listopad 2021 do druku

 

Planer-na-listopad-2021-do-drukuJuż za kilka dni rozpocznie się przedostatni miesiąc w tym roku, czyli listopad. Na blogu możecie już pobrać planer na listopad 2021 do druku.

Planer na listopad 2021

Na sam początek miesiąca, czyli 1 listopada mamy Wszystkich Świętych i w tym roku wypada w poniedziałek, więc lekko przedłużamy sobie weekend. Następnie już 11 listopada jest Święto Niepodległości, tym razem wypada w czwartek. Biorąc wolne jeszcze w piątek, możemy zrobić sobie całkiem długi weekend. Na koniec listopada przypadają Andrzejki. Pewnie większość z Was będzie je obchodziła w weekend, a dokładniej w sobotę 27 listopada. W tym miesiącu trochę się dodatkowo dzieje. Planer na listopad już czeka poniżej, aby go wydrukować i zaplanować. Jak zawsze macie miejsca na miesięczne cele, notatki, a także całkiem sporo miejsca w każdej kratce. Pamiętajcie, że możecie wykorzystywać go różnorodnie i nie tylko w standardowy sposób. Planer na listopad może posłużyć np. do zaplanowania treningów albo jeśli działacie w social mediach to możecie np. rozplanować sobie wasze działania i pomysły na cały miesiąc. A może robicie jeszcze coś zupełnie innego i potrzebujecie osobnego miejsca, aby to rozplanować. Mam nadzieję, że planer na listopad 2021 się przyda.

Tak wygląda planer na listopad 2021 do druku

Planer-na-listopad-2021-do-druku

Planer na listopad 2021 do druku w wersji pdf.

Na koniec listopada zamieszczę planer na grudzień 2021.

 


Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne