fbpx

Planer na październik 2021 do druku

 

Planer-na-październik-2021Mamy jesień! Nowy miesiąc nadciąga pełną parą, ale nie sam, bo wraz z nim nowy planer na październik 2021 do druku.

Planer na październik 2021

Październik kojarzy mi się ze złotą jesienią. Z dużą ilością czerwonych i pomarańczowych liści na drzewach. Z kasztanami, jarzębiną i dynią. A jak mowa o dyni to z ogromną przyjemnością do śniadania wypiję jesienny rozgrzewający napój z dyni, na drugie śniadanie zjem placki z dyni, na obiad pizzę z dynią, na deser ciasto dyniowe, a na kolację zupę z dyni. Innymi słowy zaszalałam, ale z dyni naprawdę można zrobić wszystko. Październik to mój miesiąc, bo są moje urodziny. Już w nowym planerze zaplanuję sobie, co będę robić tego dnia. Oprócz moich urodzin w tym miesiącu jest jeszcze dzień nauczyciela, który wypada 14 października w czwartek. A na sam koniec miesiąca będzie zmiana czasu. Podsumowując niestety nie będzie żadnych nadprogramowych dni wolnych. Nadchodzący miesiąc rozpoczyna czwarty i już ostatni kwartał tego roku. To dobry moment, żeby wdrożyć się w nowy projekt albo dokończyć już te rozpoczęte. Październik i listopad to idealne miesiące, aby zrealizować do końca nasze wszystkie cele wyznaczone na ten rok. Grudzień to już Święta i Nowy Rok więc trochę mniej będzie tego produktywnego czasu. Poniżej zamieszczam nowy planer na październik. Podsumowując mam nadzieję, że pomoże w realizacji Waszych wszystkich celów i planów.

Tak wygląda planer na październik 2021 do druku

Planer-na-październik-2021-do-druku

Planer na październik 2021 do druku w wersji pdf.

Na koniec października zamieszczę planer na listopad 2021.

 


Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂


4 Komentarzy

 1. Daria Daria
  30 września 2021    

  Piękne jesienne foto. Dziękuję za comiesięczny planer! 🙂

  • 30 września 2021    

   Dziękuję bardzo 😀 i bardzo się cieszę, że korzystasz z planera 😀

 2. Magda Magda
  13 października 2021    

  Dziękuje za planer ;] . wisi u mnie na lodówce

  • 14 października 2021    

   Super 😀 bardzo się cieszę 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne