fbpx

Planer na marzec 2022 do druku

 

Planer-na-marzec-2022Nadciąga nowy miesiąc marzec, a wraz z nowym miesiącem na blogu pojawia się planer na marzec 2022 do druku.

Planer na marzec 2022

Rozpoczynamy trzeci miesiąc tego roku, który jest zarazem ostatnim miesiącem pierwszego kwartału. W marcu mamy dwa ważne święta. 8 marca dzień kobiet oraz 21 długo wyczekiwany chyba przez wszystkich pierwszy dzień wiosny. Tego dnia obchodzimy również dzień wagarowicza. Mam nadzieję, że pogoda w marcu pozwoli nam już odczuć lekki powiew wiosny, a zima zacznie odchodzić powoli w zapomnienie. Chociaż wiem, że to bardzo optymistyczna wersja, ponieważ w ostatnich latach zima uwielbia gościć nawet w Święta Wielkanocne. Może jednak w tym roku nam trochę odpuści. Jeżeli wyznaczacie swoje cele kwartalnie, to marzec jest dobrym miesiącem, aby się im przyjrzeć i zobaczyć, jak idzie z ich realizacją. Pamiętajcie, że planer może mieć wiele zastosowań. Świetnie sprawdza się do takiego planowania tematycznego, czyli np. do planowania posiłków, treningów, postów w social media czy spędzania wolnego czasu. Do czego go wykorzystacie zależy od Was. Życzę owocnego miesiąca.

Tak wygląda planer na marzec 2022 do druku

Planer-na-marzec-2022-do-druku

Planer na marzec 2022 do druku w wersji pdf.

Na koniec marca zamieszczę planer na kwiecień 2022.

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

2 Komentarzy

 1. kiki kiki
  5 marca 2022    

  Jest super, korzystam regularnie ;]
  Bardzo dziękuje i gorąco pozdrawiam

  • 6 marca 2022    

   Bardzo się cieszę 🙂 życzę miłego korzystania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne