fbpx

Planer na luty 2022 do druku

 

Planer-na-luty-2022

Na horyzoncie widać już luty. Z tej okazji na blogu pojawił się nowy planer na luty 2022 do druku.

Planer na luty 2022

Pierwszy miesiąc tego roku już za nami. Ja się cieszę, bo im bliżej do wiosny, tym lepiej. Zdecydowanie brakuje mi już słoneczka i ciepełka. Na szczęście już bliżej niż dalej. W lutym nie ma żadnych dodatkowych dni wolnych. Jedyne święto jest 14 lutego, czyli Walentynki. Tym razem wypadają w poniedziałek. Na koniec miesiąca będzie bardzo miły dzień w szczególności dla wszystkich łasuchów. Mowa tu oczywiście o tłustym czwartku, który wypada 24 lutego. Już teraz z przyjemnością polecę Wam mój przepis na pączki z różą i lukrem pomarańczowym są pyszne.

Ciekawa również jestem, czy robiliście podsumowanie roku oraz, czy macie wyznaczone już cele na 2022 rok? Styczeń to dobry czas, aby się tym zająć. Oczywiście, jeżeli macie na ten temat swoje inne sprawdzone metody albo wyznaczacie cele bardziej spontanicznie w ciągu roku, to też fajnie. Do wyznaczania mniejszych celów miesięcznych oraz do zapisywania bieżących notatek polecam Wam mój planer na luty, który możecie pobrać poniżej.

Przypominam jeszcze, że na blogu jest dostępny darmowy kalendarz na 2022 rok. Można wybrać sobie wersję kolorystyczną odpowiednią dla siebie. Mój kalendarz oczywiście wisi już na ścianie zaraz przy monitorze.

Tak wygląda planer na luty 2022 do druku

Planer-na-luty-2022-do-druku

Planer na luty 2022 do druku w wersji pdf.

Na koniec lutego zamieszczę planer na marzec 2022.

 

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

2 Komentarzy

  1. anka anka
    25 stycznia 2022    

    Korzystam tylko z twoich planerów .Super ze lutowy jest wcześniej. Dzięki wielkie

    • 25 stycznia 2022    

      Bardzo mi miło, że korzystasz z planerów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne