fbpx

Kalendarz 2022 do druku

 

Kalendarz-2022

Nowy kalendarz 2022 do druku jest już dostępny do pobrania. Zatem to idealny czas, aby pożegnać 2021 rok i zacząć przygotowywać się do nowego roku.

Nowy kalendarz jest jak zwykle formatu A4 i ma dwie wersje kolorystyczne zieloną i różową. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. W kalendarzu na czerwono zaznaczone są niedziele i dni świąteczne. Jeżeli chodzi o święta, to wydaje mi się, że ten 2022 rok wypada odrobinkę lepiej niż 2021 rok. Święta Bożego Narodzenia i majówka niestety znowu wypadają w weekend, ale za to 15 sierpnia tym razem jest w poniedziałek, a nie w niedzielę. W pierwszym tygodniu stycznia możemy liczyć na długi weekend, biorąc jeden dzień wolnego, ponieważ 6 stycznia wypada w czwartek. Oba święta listopadowe 1 i 11 również będą w tygodniu.

Z tego kalendarza lubię korzystać w domu, ponieważ na formacie A4 wszystko jest przejrzyste i widoczne. Do tego mam miejsce, aby pozaznaczać swoje prywatne święta oraz dodać drobne zapiski.

Koniec roku i początek nowego to idealny czas, aby zrobić podsumowanie roku. A jak to najlepiej zrobić, na co zwrócić uwagę i dlaczego warto opisałam w artykule pod tytułem „jak zrobić podsumowanie roku?” W tym artykule są również specjalne karty pracy do pobrania i wydrukowania.

Na blogu jest już również dostępny nowy planer na styczeń 2022 do druku.

Kalendarze na 2022 możecie obejrzeć i pobrać poniżej

 

Tak wygląda kalendarz 2022 w wersji różowej

Kalendarz-2022-do-druku

Kalendarz 2022 do druku w wersji różowej pdf

 

Tak wygląda kalendarz 2022 w wersji zielonej

Kalendarz-2022

Kalendarz 2022 do druku w wersji zielonej pdf

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne