fbpx

Planer na styczeń 2022 do druku

 

Planer-na-styczeń-2022-do-drukuStary rok w nowy się zmienia. Dlatego też zamieszczam nowy planer na styczeń 2022 do druku. Nowy miesiąc nadciąga już dużymi krokami. To dobry moment, aby zrobić podsumowanie roku i właśnie w tym artykule znajdziecie instrukcję jak się do tego zabrać. Na blogu jest już również dostępny nowy kalendarz 2022. A nowy planer, który pobierzecie poniżej, pozwoli Wam zaplanować styczeń.

Planer na styczeń 2022

Przed nami pierwszy miesiąc nowego roku. Styczeń to taki czas, kiedy jeszcze robimy podsumowanie minionego roku, jak i planujemy nowy. Wyznaczamy cele i nowe postanowienia. Zastanawiamy się co zmienić, co chcielibyśmy osiągnąć i dokąd zmierzamy. Dobrze jest trochę zwolnić, zatrzymać się i przeznaczyć na to trochę czasu. Warto również nie narzucać sobie zbyt wielkich oczekiwań i wygórowanych celów, aby się nie zniechęcać. A wprowadzanie różnych nowości, jaki i wypracowywanie nowych nawyków robić powoli i stopniowo.

Nowy planer na styczeń 2022 tak jak wcześniej jest formatu A4. Ma miejsce na cele i notatki. Możecie oczywiście te nazwy zmienić według własnych upodobań i potrzeb. Każda kratka z dniem również ma miejsce na ważne zapiski danego dnia.

Już na samym początku 6 stycznia mamy Święto Trzech Króli, które wypada w czwartek. Biorąc jeden dzień wolnego, można sobie zrobić długi weekend. I to na tyle, jeśli chodzi o wolne w styczniu.

Tak wygląda planer na styczeń 2022 do druku

Paner-na-styczeń-2022-do-druku

Planer na styczeń 2022 do druku w wersji pdf.

Na koniec stycznia zamieszczę planer na luty 2022.

Kalendarz-2022

Przypominam, że oprócz planera na styczeń można pobrać jeszcze nowy kalendarz 2022 rok


Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂


2 Komentarzy

  1. Bożena Bożena
    30 grudnia 2021    

    Dziekuje za planery. Moge zorganizowac sobie kolejne miesiące. Pozdrawiam

    • 30 grudnia 2021    

      Proszę bardzo 🙂 Bardzo się cieszę, że korzystasz z planerów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne