fbpx

Świąteczne etykiety na prezenty do druku

etykiety-na-prezenty-do-druku

Dziś przychodzę do Was z prezentem, a są nim świąteczne etykiety na prezenty do druku. Już kiedyś takie etykiety udostępniałam i nadal można je pobrać we wpisie świąteczne etykiety na prezenty. Teraz jednak dostępne są w zupełnie nowej odsłonie.

Przedświąteczna gorączka trwa w najlepsze. Zamawiamy online już chyba ostatnie prezenty a te, które mamy w domu warto już zapakować, aby nie robić tego na ostatnią chwilę. Ale jak pakować? Są zwolennicy torebek, gdzie jedyne co trzeba zrobić to wrzucić prezent, ale są i zwolennicy pakowania prezentów w papier obwiązany wstążką, czy sznurkiem. W przypadku tej drugiej opcji potrzeba nam jednak czegoś jeszcze, a dokładnie etykiet. Służą one do podpisania prezentu. Można takie etykiety kupić w sklepie czy zamówić online lub zrobić samodzielnie. Równie dobrze można skorzystać z moich etykiet, przygotowanych specjalnie na zbliżające się święta. Jeżeli tylko macie drukarkę albo kogoś, kto może Wam wydrukować, to wystarczy, że pobierzecie moje świąteczne etykiety. Wystarczy je wyciąć, zrobić dziurkę najlepiej dziurkaczem, aby była ładna i przełożyć np. przez kokardkę lub sznurek i przyczepić do prezentu. Takie etykiety ozdobią i wyróżnią prezent.

Wypełniając poniższy formularz, otrzymacie gotowe świąteczne etykiety na prezenty. Wystarczy, że zapiszecie się na mój newsletter, a ja w podziękowaniu od razu przesyłam gotowe etykiety do druku.

 

Etykiety-na-prezenty

Świąteczne etykiety na prezenty do druku.

Życzę miłego pakowania, dekorowania i opisywania prezentów świątecznych. Mam nadzieję, że moje etykiety na prezenty pomogą i ułatwią Wam tegoroczne pakowanie prezentów dla najbliższych.

Wesołych Świąt!

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne