fbpx

Kalendarz 2021 do druku

 

Kalendarz-2021

Zbliża się już Nowy Rok, a wraz z nim nowy kalendarz 2021 do druku. Jaki był ten rok? Myślę, że dla jednych lepszy, a dla drugich trochę gorszy, ale na pewno dla wszystkich bardzo zaskakujący i drastyczny. Przed nami kolejny rok 2021 i ja trzymam kciuki za to, że będzie dużo lepszy i będziemy mogli korzystać z życia tak jak wcześniej. Przeglądałam już nowy kalendarz pod względem dni wolnych i świąt. Podobnie jak w tym roku są święta, które wypadają w weekend. Natomiast bardzo fajnie zapowiada się styczeń, ponieważ 1 wypada w piątek, więc mamy długi weekend, a zaraz później w środę jest 6. Biorąc 2 dni urlopu, mamy 6 dni wolnych. Pewnie sporo osób wykorzysta tę okazję do dłuższego noworocznego wypoczynku. Na blogu dostępny jest już również nowy planer na styczeń 2021 do druku.

Kalendarze na 2021 są jak zwykle formatu A4 i przygotowane zostały w dwóch wersjach kolorystycznych, w różowej i niebieskiej. Na czerwono zostały zaznaczone wszystkie dni świąteczne i niedziele. Oczywiście wiem, że kalendarze dostępne są teraz na każdym kroku, w telefonie i na komputerze. Nie wiem jak Wy, ja natomiast lubię mieć też taki kalendarz w formie papierowej. Ten formatu A4 jest dla mnie idealny do domu, aby szybko sobie zerknąć na cały rok z góry oraz pozaznaczać najważniejsze święta i wydarzenia.

Zanim jednak zaczniecie planować nowy rok, to warto jeszcze podsumować ten obecny. Jeśli zastanawiacie się jak w ogóle zabrać się za takie podsumowanie, to zapraszam do mojego artykułu jak zrobić podsumowanie roku?

 

Kalendarze na 2021 możecie obejrzeć i pobrać poniżej

Tak wygląda kalendarz 2021 do druku w wersji różowej

Kalendarz-2021-różowy

Kalendarz 2021 do druku w wersji różowej pdf

 

Tak wygląda kalendarz 2021 do druku w wersji niebieskiej

Kalendarz-2021-niebieski

Kalendarz 2021 do druku w wersji niebieskiej pdf

 

Dostępny jest już nowy kalendarz 2022 do druku


2 Komentarzy

  1. Aneta Aneta
    3 lutego 2021    

    Kalendarz piękny, dokładnie takiego szukałam, tylko czy jest opcja żebyś udostępniła też w tej samej stylistyce na 2022 i 2023, mam taką pracę że wszystko planuje z dużym wyprzedzeniem a chcialabym mieć wszystkie takie same.? ❤️

    • 4 lutego 2021    

      Dziękuję bardzo 🙂 cieszę się bardzo, że kalendarz Ci się podoba. Co do tych kalendarzy na 2022 i 2023 rok, to jeszcze nie są stworzone. Jeszcze się tym nie zajmowałam, zazwyczaj dodaję je na koniec roku. Jeszcze nawet nie myślałam w jaki sposób będą wyglądały 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne