fbpx

Planer na styczeń 2021 do druku

 

Planer-na-styczeń-2021Na horyzoncie zaczyna pojawiać się już styczeń. Z tej okazji jak najszybciej dodaję nowy planer na styczeń 2021. Kilka dni temu na blogu umieściłam również nowy kalendarz 2021 do druku.

Jaki będzie ten planer na 2021 i czy są drastyczne zmiany?

Pytałam Was o zdanie odnośnie nowego planera, czy coś zmieniać? Sporo głosów było jednak za tym, aby nie wprowadzać drastycznych zmian. Szczerze przyznam, że mi ten układ też najbardziej się podoba. Zastanawiałam się jeszcze, żeby dodać informacje o większej ilości świąt, czy dni specjalnych, które są w każdym miesiącu, ponieważ takie sugestie dostałam. Jednak doszłam później do wniosku, że może trochę miejsca to zająć w danej kratce, a też nie wszyscy chcą mieć takie info. Co do kratek na dany dzień, to jest lekka zmiana i są trochę większe. Mam nadzieję, że pomieszczą więcej Waszych zapisków. Z lewej strony dalej jest miejsce do wpisania celów miesięcznych, a na dole planera dostępne są dwa pola na notatki. Mam nadzieję, że planer na styczeń przypadnie Wam do gustu i z przyjemnością będziecie z niego korzystać.

Nowy miesiąc zaczyna wyglądać bardzo fajnie. Nowy Rok jest w piątek, a zaraz potem 6 w środę jest Święto Trzech Króli i mamy dzień wolny. Zapewne są osoby, które wydłużą sobie wolne od 1 aż do 6. Urlopu na wyjazdy w tym czasie niestety nie będzie można przeznaczyć. Może jednak ktoś z Was będzie chciał w domu umilić czas swoim dzieciom podczas ferii lub po prostu sobie jeszcze trochę odpocząć. Pomimo wszystko życzę dobrego stycznia i znalezienia miłego spędzania czasu w zaciszu domowym.

Ciekawa jestem czy zanim zaczniecie planować kolejny rok, to zrobicie podsumowanie tego obecnego? A może zastanawiacie się jak w ogóle zabrać się za takie podsumowanie? Jeśli tak, to zapraszam do mojego nowego artykułu jak zrobić podsumowanie roku?

Tak wygląda planer na styczeń 2021 do druku

Planer-na-styczeń-2021-do-druku

Planer na styczeń 2021 do druku w wersji pdf.

Na koniec stycznia zamieszczę planer na luty 2021.

 

Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂

 

4 Komentarzy

 1. Anka Anka
  19 stycznia 2021    

  Marta jesteś kochana dziękuję! Potrzebowałam czegoś na szybko za free i znalazłam Ciebie. Dziękuję za planer!

  • 20 stycznia 2021    

   To super! Cieszę się bardzo, że trafiłaś na mój planer i Ci się podoba 😀

 2. Anonim Anonim
  19 stycznia 2021    

  Korzystam i jest świetny!

  • 20 stycznia 2021    

   Dziękuję bardzo 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne