fbpx

Czy warto wywoływać zdjęcia?

 

ZdjęciaCzy warto wywoływać zdjęcia? W dzisiejszych czasach robienie zdjęć w ogromnych ilościach stało się wręcz normalne. Nosząc przy sobie telefon, mamy tak naprawdę wszystko, co jest nam potrzebne do uwiecznienia pięknych chwil. Pamiętam czasy, kiedy to kupowało się film do aparatu na 24 lub 36 zdjęć. Wtedy każde zdjęcie było wręcz na wagę złota i trzeba było je jak najlepiej wykorzystać. Potem się to zmieniło, kiedy do porządku dziennego weszły aparaty cyfrowe. Okazało się, że już nie trzeba zdjęć, aż tak oszczędzać, a można pstrykać ile dusza zapragnie. Tylko czy później je wywoływać? Czy lepiej, żeby zostać tylko i wyłącznie przy formie cyfrowej? Poniżej podam 5 powodów, dla których warto wywoływać zdjęcia.

Film-ze-zdjęciami

5 powodów, dla których warto wywoływać zdjęcia:

1. Uwiecznienie pięknych chwil na papierze

Zdjęcia na pięknym papierze dają zupełnie inny efekt i wrażenie w porównaniu do zdjęć przeglądanych na komputerze czy telefonie. Wywołane zdjęcia można dotknąć i poczuć ich magię, a wręcz przenieść się w wyobraźni w miejsce gdzie powstały.

2. Najpiękniejsze wspomnienia w jednym miejscu

Wyjazdy wakacyjne, uroczystości rodzinne, spotkania z przyjaciółmi czy dokumentacja z jakiegoś etapu w życiu to tylko kilka ważnych powodów do robienia zdjęć. Zdjęcia pozostawione w telefonie czy wrzucone do folderu na komputerze nie dadzą nam takiej radości jak wywołane zdjęcia na papierze i ułożone w albumie. Teraz możemy stworzyć piękne foto książki np. z ostatnich wakacji czy urodzin.

3. Wywoływanie zdjęć jako prezent

Zdjęcia mogą być pięknym prezentem dla kogoś. Możemy przygotować całą foto książkę ze wspólnymi wspomnieniami albo np. zamówić foto obraz. Taki obraz może stanowić piękną dekorację ściany u naszej rodziny, przyjaciół, czy znajomych.

4. Wspólne oglądanie zdjęć

Pewnie większość z nas wpadło kiedyś na pomysł, aby zaprosić najbliższych i zrobić tak zwane slajdowisko np. z jakiegoś wakacyjnego wyjazdu. Nawet jeśli bardzo ograniczymy ilość zdjęć, którą chcemy pokazać na dużym telewizorze i wybierzemy te naprawdę najlepsze, to nigdy nie porwą one naszych gości w taki sposób, jak gotowy album z wywołanymi zdjęciami. Na telewizorze dużo ciężej jest się skupić, natomiast każdy chce obejrzeć album, dotknąć papier, przekładać kartkę za kartką. My sami też chcemy wrócić do pięknych chwil, które przeżyliśmy i móc je obejrzeć jeszcze raz biorąc do ręki album i oglądać same najlepsze momenty, a nie przeklikiwać kolejne pliki na komputerze. To po prostu nie to samo.

5. Wywoływanie zdjęć jest tanie i proste

Kiedyś wywoływanie zdjęć było całkiem sporym przedsięwzięciem i niezbyt tanim. Z czasem stało się to coraz tańsze i łatwiejsze. Pamiętam, jak chodziłam z kliszą w opakowaniu, aby zdjęcia wywołać. Później chodziłam z pendrivem, żeby wywołać zdjęcia cyfrowe. Teraz to się zmieniło i mogę wywoływać zdjęcia nie wychodząc z domu np. w Foto4u

czy warto-wywoływać -zdjęcia

Te 5 powodów, dla których warto wywoływać zdjęcia są kluczowe. Zapewne powodów jest jeszcze dużo więcej, ale uważam, że te są jedne z ważniejszych i mnie przekonują. A Wy jak uważacie? Czy warto wywoływać zdjęcia?

Artykuł sponsorowany *


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne