fbpx

Planer na grudzień 2020 do druku

 

Planer-na-grudzień-2020-do-druku

Już za tydzień rozpoczyna się nowy miesiąc, dlatego na blogu zamieszczam ostatni już w tym roku planer na grudzień. Wydaje mi się, że ten rok minął dosyć szybko i oczywiście zupełnie inaczej niż wszyscy sobie wyobrażali i planowali. To taki rok spędzony chyba bardziej w domowym zaciszu niż gdziekolwiek indziej. Na szczęście było trochę więcej oddechu i swobody w wakacje, dlatego cały czas się cieszę, że pomimo tej sytuacji jednak udało mi się pojechać na wakacje na mazury oraz trochę dalej i zwiedzić Wilno. Jeżeli macie ochotę poczytać i pooglądać zdjęcia z tego wyjazdu, to napisałam całą relację w tym artykule –> Co warto zobaczyć w Wilnie. Myślę, że pomimo wszystko w tym roku udało nam się trochę rzeczy zrealizować i przeżyć trochę tych fajnych chwil. Jednak chyba całkiem dobrze, że ten rok już się kończy i idzie kolejny 2021, na który nastawiam się oczywiście optymistycznie. W każdym bądź razie został nam jeszcze cały miesiąc, a to sporo czasu, żeby jeszcze trochę rzeczy zrobić. Mam nadzieję, że planer na grudzień pomoże Wam trochę lepiej wszystko zaplanować i zrealizować. Ciekawa jestem, jak w tym roku ten grudzień będzie wyglądał, w końcu to taki magiczny miesiąc: dekoracje świąteczne w domach i na ulicach, Święta Bożego Narodzenia i Sylwester. Zapewne w tym roku będzie trochę inaczej ale mam nadzieję, że pomimo wszystko będzie magicznie. Życzę dobrego miesiąca i owocnego korzystania z planera na grudzień.

 

Mam jeszcze prośbę 🙂 Kilka dni temu na moim profilu na Facebooku i Instagramie zbierałam Wasze sugestie odnośnie nowego planer na 2021 rok. Jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje odnośnie nowego planera, czy coś w nim zmienić, coś może dodać, to dajcie proszę znać w komentarzu poniżej.

 

Tak wygląda planer na grudzień 2020 do druku

Planer-na-grudzień-2020-do-druku

Planer na grudzień 2020 do druku w wersji pdf.

Na koniec grudnia zamieszczę planer na styczeń 2021.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne