fbpx

Planer na kwiecień 2021 do druku

 

Planer-na-kwiecień-2021Pierwszy kwartał tego roku dobiega już do końca i za chwilę rozpoczynamy drugi kwartał. Na blogu pojawił się właśnie nowy planer na kwiecień 2021 do druku.  

Planer na kwiecień 2021

Kwiecień rozpoczyna się Świętami Wielkanocnymi. W tym roku znowu będą to trochę inne święta niż zwykle, a właściwie całkiem podobne do tych, co były rok temu, ale chyba jakoś to przetrwamy. Jeżeli tylko mamy najbliższe grono przy sobie, to będą to dobre święta. Jeśli nie mamy takiej możliwości, to już chyba całkiem nieźle przywykliśmy do spotkań online. Jakoś trzeba sobie radzić. Potrawy już zaplanowane? U mnie standardowo, jak na każde święta musi być sernik. Tym razem skorzystam z mojego przepisu na sernik z gałką muszkatołową i owocami leśnymi. Już dawno go nie robiłam, więc teraz będzie idealna okazja. Na pewno będzie jeszcze jakieś jedno ciasto może babka świąteczna? Np. babka czekoladowa z nutą pomarańczy. Oczywiście nie zabraknie wszelkiego rodzaju jajek faszerowanych i sałatki jarzynowe. 🙂 Kwiecień zaczynamy świątecznie, ale jeszcze zanim wpadniemy w wir porządków i przygotowań, to warto zaplanować zbliżający się miesiąc. Podsumowując warto nawet zaplanować cały kwartał. Jeśli tylko planujecie w takim systemie kwartalnym. Całkiem polecam takie działanie. W rezultacie te wszystkie duże roczne cele rozłożone na mniejsze i na cztery kwartały nie wydają się już takie straszne.

Tak wygląda planer na kwiecień 2021 do druku

Planer-na-kwiecień-2021-do-druku

Planer na kwiecień 2021 do druku w wersji pdf.

Na koniec kwietnia zamieszczę planer na maj 2021.


Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne