fbpx

Planer na luty 2021 do druku

 

Planer-na-luty-2021Jeszcze kilka dni i mamy luty, czyli najkrótszy miesiąc w roku. Poniżej już możecie pobrać nowy planer na luty 2021 do druku. Przypominam również, że na blogu dostępny jest kalendarz 2021.

Nowy planer na luty 2021

Co się będzie działo w lutym? W pierwszej kolejności 11 lutego mamy tłusty czwartek. Zaraz trochę później jest 14 luty, czyli walentynki, a 16 ostatki zwane śledzikiem. Jestem bardzo ciekawa czy w lutym wróci do nas jeszcze zima. Ta, która była w styczniu, to taka zima, jaką lubię najbardziej. Biały śnieg, temperatura na minusie, było naprawdę przepięknie. Myślę, że w tym roku sporo osób cieszyło się z tej zimy i wcale nie tylko dzieci. Na sankach można było zobaczyć ludzi w każdym wieku 😀

Mam nadzieję, że dobrze weszliście w nowy rok. Z pozytywnym nastawieniem i nową energią do działania. I jak tam Wasze cele na ten rok? Czy wszystko już ustalone? Pamiętajcie, że bardzo ważne jest również zrobienie podsumowania zeszłego roku. A jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to przecież nigdy nie jest na to za późno, to dopiero styczeń 😀 Jak się do tego zabrać możecie przeczytać we wpisie: jak zrobić podsumowanie roku?

Tak wygląda planer na luty 2021 do druku

Planer-na-luty-2021-do-druku

Planer na luty 2021 do druku w wersji pdf.

Na koniec lutego zamieszczę planer na marzec 2021.


Jeżeli korzystasz z moich planerów, to proszę podziel się tym w komentarzu poniżej. Jeżeli uważasz, że planer przydałby się komuś, to prześlij link lub skorzystaj z opcji poniżej udostępnij w social media 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂


4 Komentarzy

 1. Daria Daria
  26 stycznia 2021    

  dzięki za planer, co miesiąc odwiedzam blog i korzystam 🙂

  • 26 stycznia 2021    

   Proszę 🙂 bardzo się cieszę, że korzystasz z planerów 😀

 2. anonim anonim
  27 stycznia 2021    

  Planer świetnie zrobiony! Polecam

  • 27 stycznia 2021    

   O super, dziękuję bardzo 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne