fbpx

Domowa granola czekoladowa z jogurtem, borówkami i bananem

Domowa-granola-z-jogurtem-borowkami-i-bananem

Przepisów i propozycji na posiłki z domową granolą jest wiele, więc na pewno każdy może znaleźć coś dla siebie. Jedno jest jednak pewne, domowa granola z jogurtem i owocami to niezastąpiona propozycja na pierwsze lub drugie śniadanie. Jak przygotować granolę możecie zobaczyć we wpisie domowa granola lub domowa granola czekoladowa z orzechami.

Do przygotowania 2 porcji domowej granoli czekoladowej z jogurtem, borówkami i bananem potrzeba:

  • 100 g granoli,
  • 400 g jogurtu greckiego,
  • 1/2 banana,
  • kilka jagód.

Wykonanie domowej granoli czekoladowej z jogurtem, borówkami i bananem

Jeżeli domową granolę z jogurtem jemy w domu i nie mamy zbyt wiele czasu na układanie dopracowanych warstw w przezroczystym naczyniu, to proponuję w miseczce po prostu zmieszać wszystkie składniki. Jednak jeśli mamy kilka minut w zapasie lub planujemy naszą granolę zabrać na wynos, to możemy w szklanym naczyniu ułożyć ją warstwowo. W takiej kompozycji będzie wyglądała niczym prawdziwy deser. Na dno słoiczka wsypujemy granolę, następnie jogurt, jeszcze raz granolę, plastry banana, jogurt i borówki. Gotowe! Możemy zakręcić słoiczek i zabrać naszą granolę gdziekolwiek mamy ochotę.

Smacznego!

Domowa-granola-z-borowkami

Domowa-granola-z-borowkami

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor

MarciaTime

Mam na imię Marta, urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć na moim blogu. Interesuję się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbiam gotować i (czytaj więcej)

Social Media

MarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTimeMarciaTime


Przepisy kulinarne